Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-08-28

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 10:20

Awww!! Lily......... Tekst............................

Nemam komentara Very Happy
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 10:38

Znaam.. :DD :')
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 10:54

Volim i onaj deo kad McGonagallova salje vojnike i fazonu:
Piertotum Locomotor!.....tu je baba dokazala da je kul od pocetka!
Hogwarts je ugrozen! Zastitite nas, kao duznost prema skoli!
Oduvek sam htela da upotrebim to cin!!! cheers
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 10:59

Tu sam McGonagallovu zgotivila mnogo ^_^

I ona scena s njom i Nevillom BUUM Razz
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 11:06

Ask Mr Finnigan! Very Happy
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 11:09

aaaaaaaaa jednostavno savrsen film ^_^ Obozavam gaa ^_^ dok ga gledas ili places od srece ili od tuge, bolji film stvarno ne postoji ^_^
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 11:14

Pa too...ali Voldemort kad se nasmejao, ja sam izvristala!
xD
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 11:16

Razz .....Al onaj dio kad Hagrid nosi Harrya u rukama,Ginny kako vristi.Sva sam se najezila ^_^
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 11:17

da xD ono njegovo mutavo ''hee he heh'' xDD https://www.youtube.com/watch?v=pBJN6n_6Dfw&feature=player_detailpage
i ja sam se takodje najezila na tom delu.. a voldemor '' you stupid girl'' xD
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 11:18

Ili kad Harry "ozivi" i George se okrece i kaze: Fre...i shvati da ovaj nije tu.....smorila sam se k'o les!-.-
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 11:22

sad si me rasplakala Crying or Very sad ne podsecajte me tuznih scena.. Sad aww.. ali kad smo vec kod tuznih delova.. ja sam zinula od soka kada je nagini ubijala Snejpa.. uzas.. u knjizi nije bilo opisano tako nasilno skakanje i ujedanje.. tamo ga je ujela samo jednom.. a u filmu... uzas... posle toga sam cmizdrela ko vodopad.. Sad
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 11:24

Da i ja Sad ..A tek Snapeova sjecanja Sad
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 11:28

Lucius, go and find Severus. Bring 'im to me! - Voldy shavatio na kraju da je Snejp pozitivac! o.O
Na vrh Go down
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-08-28

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 20:59

Daa!! Vidjela sam jedan video na YouTubeu i stvarno sam se raslpakala Sad ( Sad Sad

Za Harrya sam pala sa stolice i plakala Sad Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
Daisy Flores

Daisy Flores

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 22:03

Teodora Fiennes (citat):
Lucius, go and find Severus. Bring 'im to me! - Voldy shavatio na kraju da je Snejp pozitivac! o.O

Zar ga nije tražio zbog štapića, da ga ubije da bi Voldemort postao pravi gospodar? XD
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime03.09.11 22:34

Daisy Flores (citat):
Teodora Fiennes (citat):
Lucius, go and find Severus. Bring 'im to me! - Voldy shavatio na kraju da je Snejp pozitivac! o.O

Zar ga nije tražio zbog štapića, da ga ubije da bi Voldemort postao pravi gospodar? XD


I ja mislim da je bilo tako....Da se do kraja tj. do djela sa sjecanjima uopste nije znalo na cijoj je snape strani....Msm bar sam ja tek tada shvatila xD
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime04.09.11 0:18

Trazio mu je da ga dovede zato sto je mislio da je on vlasnik starozovnog stapica zato sto je ubio Dumbledora, ali to nije tacno, vlasnik stapica je bio Draco zato sto je on razoruzao Dumbledore, pa je kasnije Harry razoruzao Draca i postao vlasnik.
Voldemor nije saznao da je on na dobroj strani. Niko osim Dumbledora i Harryja to nije znao , dok Harry, naravno, nije ispricao ostalima ali posle Voldemorove smrti. A i Harry je to saznao tek posle Snejpove smrti.
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime04.09.11 1:08

Pa naravno da ga je trazio zbog Elder wanda, ali je bio preterano u fazonu: Ma Snape je na mojoj strani.....ali to mi znamo da je on dobar O.o
Jos jedna jaka scena je kad Lord Vold drzi Elder wand i kad on puca uzduz, onako bas dobar efekat.....kako su zoomirali kao da puca ko zna sta Very Happy
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime04.09.11 2:09

Ma kao sto sam vec rekla ... Ceo film je extraaa ! Efekti, recenice, pokreti, detalji.. sve! <3 ^_^
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime04.09.11 2:10

Not my daughter you bitch ^_^
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime04.09.11 2:44

Interesantno je da Voldemort kaže da je vlasnik Starozovnog stapića osoba koja ubije prvobitnog vlasnika, a onda pricaju o razoruzavanju? Zar nije Draco trebao ubiti Dumbledora, pa onda Harry Dracoa, da bi štapić postao njegov? To mi malo weird. Smile
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime04.09.11 3:19

Ma znam... i meni je xD.. ali takva je Rowlingowa...uvek nesto izmisli xD
Na vrh Go down
Daisy Flores

Daisy Flores

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime04.09.11 3:54

To je meni malčice komplikovano. Razz Nikad to nisam do kraja shvatila. XD
Na vrh Go down
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-08-28

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime04.09.11 6:21

Daisy Flores (citat):
To je meni malčice komplikovano. Razz Nikad to nisam do kraja shvatila. XD

Nisam ni ja shvatila do prije 2 sedmice Very Happy

Kad razoružaš nekoga, štapić automatski postaje tvoj tj. ti si njegov vlasnik Smile

A Draco je postao vlasnikom starozovnog štapića, pa je zato Harry uzeo njegov štapić Very Happy
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime04.09.11 9:12

To nije fer.....
Ti kao 11ogodisnjak odes kod Olija, stapis izabere tebe, ti ga platis....i to je to!Stapic izabere tebe,ti ga posedujes.....kako to da je tako "tesko" kupiti stapic...povezati se sa njim i neko dodje Expeliarmus! i stapic je njegov?! Mislim, retardacija na nivou!
Na vrh Go down
Sponsored content




Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Cho i Harry
» Knjiga vs Film
» NOVI FILM
» Harry Potter 8 - za ili protiv?
» Harry Potter Blitzquiz!
Stranica 3/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Diskusije o Harry Potter filmovima :: Harry Potter i... :: ... darovi (relikvije) smrti II-