Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime01.09.11 8:47

Izvini Very Happy


Hvala Ginny :*
Na vrh Go down
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-08-28

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime01.09.11 8:49

Nema na čemu Very Happy
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime01.09.11 10:46

Dobrodosla...bedak je sto nema Pivsa,slazemo se...Smile
Inace, film sam gledala 3 puta u bioskopu, jednom na otvorenom, pod nocnim nebom, suuuper jeee!
Inace film je gotiva, moze da dotera do suza u vise navrata, ali ne dam se! Wink
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime01.09.11 10:50

Ja nisam mogla da izdrzim.. cmizdrela sam od onog dela kada ubijen Snejp (prvo sam zinula od soka od toga kako ga je zmija izujedala. uzas. slognula sam se. (citala sam knjigu ali tamo nije bas TAKO opisano) ) pa skoro sve do kraja Sad(
Na vrh Go down
Daisy Flores

Daisy Flores

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime01.09.11 21:49

Gledala sam u 3D, prelep je film. Naravno da sam plakala, hah. Very Happy Neke scene mi smetaju što su izbačene, ali sve u svemu film mi je jedan od omiljenih iz HP serijala. Very Happy Inače, dobrodošla. Smile
Na vrh Go down
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-08-28

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime01.09.11 22:22

Hvala vam!! Sigurno je film super Very Happy

I ja ću ga brzo gledati jer u našoj videoteci ima Deathly Hallows 2. dio ali je izdat -.-
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime02.09.11 0:59

Ma ja sam plakala od trenutka kad su usli u Hogworts pa sve do kraja.Potosila sam citav paket maramica Razz
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime02.09.11 2:47

Od dela kad Neville kaze: "Vidite ko je ovde!" i kad se sklanja i oni izlaze.....evo sad sam se ubedacila! :')
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime02.09.11 2:48

Ajoj Neville <3
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime02.09.11 2:52

ja sam na tom delu zamalo zaplakala , ali mi je bio bas bas extra deo, sva sam se najezila xD aww
Na vrh Go down
Janja Danić

Janja Danić

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime02.09.11 5:06

I meni je bio baš super film... Jedan od najboljih. Ali meni je ipak najdraži Hari Poter i Dvorana tajni.
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime02.09.11 7:49

Kad je Snejp :'( umirao i kad je rekao:
"Look at me. You have your mothers eyes!"
pita mene drugarica:
"I sta sad? Snejp se lozi na Harija?"
Bila sam u soku, kako neko moze tako nesto da pita!!!
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime02.09.11 7:56

aaaa! znam ! i neki sto su sedeli ispred mene u bioskopu su rekli nesto na tu foru. doslo mi je da ih ubijem. ako vec tako komentarisu sto onda gledaju Harry Pottera?? Glupi normalci -.-
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime02.09.11 8:12

Hahaahaha.......Al ja sam na toj sceni morala da zaustavim film da se smirim malo pa sam nastavila da gledam Sad
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime02.09.11 9:18

Muggles! -.-
Na vrh Go down
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-08-28

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime03.09.11 0:38

Da... Moja prijateljica je gledala DH u Hrvatskoj i meni je rekla isto:
"Znaš li da se Snape lozi na Harrya?"
Koji idioti -.-'
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime03.09.11 0:52

Kako me nerviraju sa takvim komentarima. Ubila bi ih. Stoke. Sto gledaju HP ako im se to ne svidja. -.-'' Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-08-28

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime03.09.11 1:35

Tako je!! Bravo Lily!!!

Jedan + za tebe Very Happy
Na vrh Go down
Janja Danić

Janja Danić

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime03.09.11 2:01

Stvarno kreteni. -.- Snejpa samo Harijeve oči podsećaju na Lili. Koje budale od ljudi. -.-"
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime03.09.11 2:18

Hvala xD .. ali ozbiljno.. sta drugo da kazem? stoke koje treba ubiti xD
Na vrh Go down
Janja Danić

Janja Danić

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime03.09.11 2:41

Sve do jednog!
Na vrh Go down
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-08-28

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime03.09.11 5:52

Da!! Ja sam na jednoj stranici vidjela:
" Posljednje što je Snape vidjeo su bile Lilyne oči! "

Skoro sam se rasplakala Sad Sad Sad
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime03.09.11 5:58

Harry ga je posle sahranio i zasadio ljiljane (lily) na njegovom grobu......awww!:')
Na vrh Go down
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-08-28

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime03.09.11 5:59

Stvarno.............. Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime03.09.11 6:37

Crying or Very sad bas lepo od njega... :')

i da, on je trazio da se njegov portret postavi u Hogwartsu, inace niko nije hteo zato sto on kao nije bio zvanicni direktor nego je bio dorektor u Voldemorovo vreme i po njegovom naredjenju blabla. Drago mi je sto su stavili njegov portred Smile

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

One day, Albus Severus was roaming the castle when he came across a portrait of a hook-nosed, greasy haired man who wore all black. "Hello." Albus greeted. "So you must be Potter's spawn, eh?" Snape sneeped. Albus smiled. "I'm sorry if my brother James bothers you. I'm Albus. Albus Severus." Albus said. Snape looked down into Albus' eyes- the green eyes Harry Potter- and Lily Potter- had once had. For the first time in a long time, Snape smiled. A true smile. "And I'm Severus Snape."

:') <3
Na vrh Go down
Sponsored content




Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Cho i Harry
» Knjiga vs Film
» NOVI FILM
» Harry Potter 8 - za ili protiv?
» Harry Potter Blitzquiz!
Stranica 2/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Diskusije o Harry Potter filmovima :: Harry Potter i... :: ... darovi (relikvije) smrti II-