Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Lily Potter

Lily Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-09-19

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime20.09.11 5:36

OmG!! Pa neki ljudi su stvarno velike budale! Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime20.09.11 6:05

Dajte vise stalno ponavljate isto i iscudjavate se.Naucite jednom "Bolest je svacija" Very Happy
Na vrh Go down
Lily Potter

Lily Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-09-19

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime20.09.11 6:53

Da, stvarno, ali neki stvarno znaju pretjerati!!!
Na vrh Go down
Simona Potter

Simona Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-09-05

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime20.09.11 22:36

Teodora Fiennes (citat):
Kad mi dodju amateri...-.-'
Ali jedno sam shvatila: Snape je Harryjev tata koji se lozi na njega! O.o

Hahahha.
Na vrh Go down
Lenka Granger

Lenka Granger

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-08-13

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime26.09.11 8:21

Ja sam gledala zadnji deo tuzno je Sad sto se zavrsilo Sad
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime26.09.11 9:15

Sve je tuzno...nema nijedan srecan deo, maltene! :'(
Pa cak ne mozes da uzivas ni u "19 years later" kako treba, jer si pod utiscima prethodnih 2 i po sata! -.-
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime26.09.11 20:30

Jeste tuzno ali je nekako ocaravajuce ^_^ .... A da ima srecnih djelova bila bi ona klasicna predvidiva Teen prica.....
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime27.09.11 1:23

Naravno da je predvidivo...Smile

Kao i neki drugi filmovi tipa rom/kom u kome obicno igraju:
Julia Roberts, Hugh Grant, Richard Gere, Jeniffer Aniston, Adam Sendler, Owen Wilson, Jeniffer Lopez, Scarlet Johanson,.....o.O
Ja gotivim nekako te filmove...uvek je neko dvoje u pitanju, koji se sretnu u New Yorku, i posle "slucajnog" sudara u metrou krenu da pricaju, pa je sledeca scena kod njega, pa provedu Thanksgiving Day kod njenih, pa se posvadjaju, pomire, odu na partiju "rvanja", pa ona shvati da je on ozenjen, ona se rasplace i na kraju se sretnu na nekom mosticu kod Central Parka i odu srecni kuci! o.O
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime27.09.11 1:28

zaboravila sam Gerarda Butlera ^_^

Jennifer Aniston I love you
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime27.09.11 1:37

Htela sam i njega da stavim ,ali bi baaas preterala sa glumcima!Smile
Jeniffer Aniston lol! Rachel iz Friends
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime27.09.11 1:46

Oooo yeah ^_^
Bounty hunter <3
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime27.09.11 1:51

Wink
I svi njeni filmovi sa "bivsim muzevima" i sl...Smile
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime17.06.12 6:29

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 577711_401621543207858_534053138_n
Na vrh Go down
Sanya Lupin

Sanya Lupin

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-22

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime22.06.12 10:02

Gledala sam, i to 3D premijeru (u Svajcarskoj)... Bila sam sva u ,,OMG'' stilu jer nije bio prevod na engleskom tj da bih mogla bolje da razumem sta oni govore, a inace sve filmove gledam sa prevodom na engleski, a ovo bio nemacki... Ali inace, i dalje sam nekako SVE razumela i nisam mogla da verujem sopstvenim ocima...
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime22.06.12 10:25

I ovde je bilo u 3D, savršeno iskustvo, plakao sam tokom celog filma. lol!
Na vrh Go down
Maria Weasley

Maria Weasley

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2012-06-21

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime23.06.12 22:14

I ja sam gledala u 3D i bilo je... očaravajuće!
Plakala sam kao kišna godina!
Kada prikazuje Tonks i Lupina, i Fredovu smrt, i ono 'You have your mother's eyes'.
I kada Harry govori Snapeu 'Kako se usuđuješ stajati tu gdje je no stajao', i kada se svi poredaju ispred Harry-a tu, u dvorani, nakon što Pansy vikne 'Ščepajte ga'! I kada se George, nakon što Harry nestane, okrene reći to Fredu, i onda shvati da ga nema! I kada Voldy grli Draca... :/

Ali sam se i smijala bome... Very Happy McGonagall<3 je kraljica! Very Happy
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime24.06.12 0:18

Takodje sam gledala u 3D-u. Plakala sam tokom celog filma..celoog! Ili od smeha ili od tuge. Brate, ja jos nikada nisam palakala dok sam gledala film, tako da mozete zamisliti kako je to bilo potresno za mene .. :'D
Na vrh Go down
Milos Riddle

Milos Riddle

Spol : Male
Starost : 31
Datum upisa : 2011-10-08

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime24.06.12 4:16

Ja sam gledo u 3Du, 2D na premijeri i jos jednom onaaako:)
Na vrh Go down
Vesela Springs

Vesela Springs

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2012-06-23

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime24.06.12 4:53

Da, takođe sam gledala u 3D, plakala sam pola sata posle filma, drugarice su me čudno gledala o.O Smile
Na vrh Go down
Freya Poisonthaw

Freya Poisonthaw

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2012-06-30

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime30.06.12 4:36

Opet ja nešto hejtujem. Efekti su u filmu izvanredni, no.. Tek sada je došla do izražaja glumačka netalentovanost velike trojke. Užas jedan! Može biti i da im, jednostavno, više nije stalo, pa kao aj da se rešimo ovoga pa da na miru trošimo naše parice. Oni samo stoje i recituju tekst. Nikakvog žara, emocije.. Ništa! Žao mi je što sam gledala, samo sam se razočarala..
Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa
Prof. Hermy Watson

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime08.07.12 22:30

Ja sam ga gledala , naravno , ne bih to propustila ni za sta !
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime09.07.12 23:43

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 531406_442768355744417_444547685_n

ovako je prikazano u knjizi ^___^
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime10.07.12 23:48

Ja da vam iskreno kazem da nisam gledala posljednji film.....ali cula sam da je super ali moracu ga pogledati
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime14.07.12 23:35

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 376947_335008546581431_224645605_n
Na vrh Go down
Zejn Flitwick
Profesor-učenik
Profesor-učenik
Zejn Flitwick

Spol : Male
Starost : 30
Datum upisa : 2012-08-16

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime17.08.12 1:39

Gledao sam film, ali sam pre 2-3 dana odgledao opet prosto sam pozelo da rekapituliram.
Na vrh Go down
Sponsored content




Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?   Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru? - Page 5 Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Ko je od vas gledao posljednji film o Harry Potteru?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Cho i Harry
» Knjiga vs Film
» NOVI FILM
» Harry Potter studio :D
» Harry Potter 8 - za ili protiv?
Stranica 5/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Diskusije o Harry Potter filmovima :: Harry Potter i... :: ... darovi (relikvije) smrti II-