Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Uvodno predavanje

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Prof. Lily Prewett

Prof. Lily Prewett

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2013-07-15

Uvodno predavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Uvodno predavanje   Uvodno predavanje Icon_minitime19.07.13 7:18

Dobar dan, moje ime je Lily Prewett i ja cu vam ove godine predavati Istoriju magije. Verovatno mislite da ce ovaj predmet biti vrlo dosadan, ali uveravam vas da nece biti. Obradjivacemo neke teme za koje mislim da ce vam biti vrlo zanimljive. Ucicemo o istoriji magije uopste, kako i gde je nastala magija i kako se primenjivala. Zatim stizemo do istorije Hogvortsa, ucicemo o njegovim osnivacima i jos mnogim stvarima vezanim za njega. Naucicete sve o Redu Feniksa, kako i zasto je nastao i sve o njegovim clanovima. Takodje vrlo bitna tema koju cemo obradjivati je Ministarstvo Magije. Na kraju svakog casa cete dobiti zadatak, test ili neki sastav koji se mora uraditi do sledeceg casa. Na svakom testu morate dobiti bar Prihvatljivo da bi stekli uslov za polaganje testa. Ako dobijete manje od toga, dobicete sansu da popravite ocenu, ali ako ne uspete smatrajte da ste pali predmet. Sto se zadnjeg ispita tice,  obuhvatace celo gradivo, potrebno je da imate najmanje 150 poena od 250.

Nadam se da cete izabrati moj predmet i da cemo se lepo druziti i zabaviti.
Na vrh Go down
 

Uvodno predavanje

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Uvodno predavanje
» Uvodno predavanje
» Uvodno predavanje
» Uvodno predavanje
» Uvodno predavanje
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Hogwarts dvorac :: Spratovi :: Drugi sprat :: Učionica Istorije magije :: Predavanja-