Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Uvodno predavanje

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Uvodno predavanje Empty
KomentarNaslov komentara: Uvodno predavanje   Uvodno predavanje Icon_minitime11.03.13 11:44

Pozdrav budući učenici i (nadam se) pohađaoci mog predmeta. Moje ime je Shōnen Kodokuna, i predajem Letenje i HOB Metloboj. Ovo je specifičan predmet, jer u njemu izučavamo dvije stvari: Letenje i Metloboj na HOB-u, odnosno načine igre i pravila. Predmet je cjelogodišnji, dakle izučavaće se oba semestra.

Zašto da pohađate moj predmet? Pa vrlo je jednostavno zapravo.

1. Ovaj predmet obavezno morate položiti do pete godine, jer iz njega imate O.Č.I. (obične čarobnjačke ispite) koje ako ne položite ne možete proći u šestu godinu.
2. Ovaj predmet je preduslov za prijavljivanje u metlobojsku ligu. Ne možete igrati Metloboj ako niste položili ovaj predmet.

Dakle, sada kad sam vas ubijedio da odaberete upravo moj predmet, da vam pokažem šta ćemo mi to raditi:

~ Predavanje 1 - Metla kao osnovno prevozno sredstvo čarobnjačkog svijeta i proučavanje procesa letenja
~ Predavanje 2 - Nastanak i razvijanje Metloboja kroz istoriju
~ Predavanje 3 - Protu-bezjačke zaštite i promjene u XIV vijeku
~ Predavanje 4 - Metloboj danas
~ Semestralni test
~ Popravni test
~ Predavanje 5 - HOB Metloboj 1
~ Predavanje 6 - HOB Metloboj 2
~ Predavanje 7 - HOB Metloboj 3
~ Predavanje 8 - HOB Metloboj 4
~ Finalni test
~ Popravni test


Svako predavanje će pratiti zadaća. Svaka zadaća vrijedi 50 poena i nijedna nije obavezna, ali da biste prošli predmet, svakako ćete morati uraditi nekoliko njih. Maksimalan broj poena koji možete osvojiti iz ovog predmeta je 500. Za prolaz vam treba nešto više od 50% - tačnije, 301 poen.

Da biste mogli izučavati drugi semestar MORATE predati semestralni test, pa makar i neurađen. Svako ko ne preda semestralni test odlazi na popravni.

Nadam se da ćemo se družiti. Dobrodošli na Letenje i HOB Metloboj!
Na vrh Go down
 

Uvodno predavanje

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Uvodno predavanje
» Uvodno predavanje
» Uvodno predavanje
» Uvodno predavanje
» Uvodno predavanje
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Okolina dvorca :: Hogwarts dvorište :: Teren za Metloboj :: Predavanja-