Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Da li imate kucne ljubimce?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime05.09.11 11:02

Micee ja volim kornjace.. i ja sam imala ribice Very Happy izdrzale su cak nedelju pa su uginule...I sad ih nemas vise? Zasto su svima ljubimci uginuli.... Crying or Very sad
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime05.09.11 11:04

Zato sto smo pazljivi...-.-
Na vrh Go down
Simona Potter

Simona Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-09-05

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime05.09.11 11:06

Nemam ih vise. Sad Ja i moja sestra smo ih imali, moj se zvao Kristofer i bio je jako krupan ! ^^ A sestrina se zvala Ani i bila je mrsava.. Kristofer je ziveo 2 godine.. A Ani je uginula pre njega.. Bila je suvise slaba nije htela nista da jede.. :/ A ribica je jedno 5 meseci izdrzala .. Ubica.. Very Happy Kad stavis jos jednu ribicu kod nje odma je pojede, ali je bila jako lepa ! Smile
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime05.09.11 11:27

bas mi je zao Crying or Very sad .. micii :DD kornjacice ^_^ obozavam ih.. a ribica jel bila zlatna? ili neka krupna vrsta, drugacija? znam i jednu moju drugaricu koja je kupila zlatnuribicu i jos par onih malih crnih i providnih (xD providne ribe xD vidis im organe), kada je dosla kuci savila ih je u akvarijum i otisla da spava, kada se probudila u akvarijumu bila samo jedna ribica.. xD pogodi koja? zlatna xD
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime05.09.11 21:39

Psyho ribica...Very Happy
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime05.09.11 22:30

Da xD
Na vrh Go down
Simona Potter

Simona Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-09-05

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime06.09.11 6:38

Nije bila zlatna, bila je crvena. Very Happy I mala.. Msm ne bas jako mala.. ali nije bila nesto velika. Very Happy
Na vrh Go down
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-08-28

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime11.09.11 0:39

Ja imam 2 psa i 2 mačke Smile

Jako se vole i nikad se ne svađaju (osim kad je rječ o hrani, tada je bolje da mačke ne idu gdje su psi)

1. pas je patuljast i žensko je i zovem je Cuccy Smile Nešto neobično ime, zar ne? I Cuccy je neobična jer ima lisičiji rep Very Happy
2. pas je isto žensko i kćer od Cuccy, naravno patuljast i ima najveće uši koje ste ikad vidjeli i zove se Lily I love you

1. mačka je muško i pravi ljubomorko Very Happy Lijep je i šaren i prava je maza, zove se Kiki
2. mačka je također muško i crn je sa malim bijelim šarama Smile Ima i 2 mačića što je pomalo smješno jer je muško Very Happy Zove se Blacky I love you

Slike bi postavila sa znam kako xD

Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime11.09.11 1:11

aaaa imas psa koji se zove kao ja xD Lily <3
i mačka koji se zove kao i moja macaaa Kiki <3 xDD
*ako imas fejs, stavi slike na fejs i kada udjes u sliku pritisnes desnim tasterom na nju i onda copy image url i onda u ovoj poruci paste i tako postavi. xD ja sam tako postavila svoje. A direktno sa kompa ne znam kako , ja ne umem xD
Na vrh Go down
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-08-28

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime11.09.11 1:12

Ok Smile Da, pas mi se zove Lily I love you
Na vrh Go down
Daisy Flores

Daisy Flores

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-07-26

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime11.09.11 1:20

Aaa preslatko. Smile
Slike direktno sa kompa moraš da uploaduješ na primer na www.tinypic.com i image url ovde kopiras. Very Happy
Na vrh Go down
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-08-28

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime11.09.11 1:24

Ok Smile Evo sada prebacujem sa moba Smile
Na vrh Go down
Lenka Granger

Lenka Granger

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-08-13

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime11.09.11 8:10

Imala sam 4 ribica 2 su mi uginule Sad
Na vrh Go down
Ginny Potter

Ginny Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-08-28

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime11.09.11 8:46

Ajojj! Baš tužno Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime11.09.11 8:56

Bas mi je zao Sad
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime11.09.11 8:57

Lenka Granger (citat):
Imala sam 4 ribica 2 su mi uginule Sad



Ajoj Sad
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime11.09.11 10:13

Ok.....da promenimo temu!
Imate li ZIVE kucne ljubimce?
Mozda ce biti lepsih tema za razgovor, nije poenta da se svi ubedacimo, zar ne?!
Na vrh Go down
Una Potter

Una Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-09-11

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime13.09.11 10:35

Ja imam psa,tacnije moja sestra ima,ali je zajednicki i zove se Rocky. Very Happy Very Happy
Ja bih htela jos jednog malog i tata se slaze,ali sestra kaze da ce Rocky biti ljubbomoran. Crying or Very sad
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime13.09.11 21:47

Aaaaw, Rocky! Koja je rasa?
Ima jedan Rocky power bar cokoladica, mnogo je dobra!Smile
Kao boxer Rocky koga jako volim!xD
Na vrh Go down
Simona Potter

Simona Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-09-05

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime13.09.11 23:52

Una Potter (citat):
Ja imam psa,tacnije moja sestra ima,ali je zajednicki i zove se Rocky. Very Happy Very Happy
Ja bih htela jos jednog malog i tata se slaze,ali sestra kaze da ce Rocky biti ljubbomoran. Crying or Very sad

Rocky bi pojeo tog malog ! Very Happy
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime14.09.11 0:00

Ili bi njen Rocky pojeo "malog" boxera ili...
bi veliki Rocky smazao njenog kera!!
Na vrh Go down
Una Potter

Una Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-09-11

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime14.09.11 8:54

Teodora Fiennes (citat):
Aaaaw, Rocky! Koja je rasa?
Ima jedan Rocky power bar cokoladica, mnogo je dobra!Smile
Kao boxer Rocky koga jako volim!xD




Rocky je rase sar-pei .

Prvo se zvao Vrinkli ili tako nesto i onda je sestra rekla kao Rocky Balboa.
Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Una Potter

Una Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-09-11

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime14.09.11 8:55

Simona Potter (citat):
Una Potter (citat):
Ja imam psa,tacnije moja sestra ima,ali je zajednicki i zove se Rocky. Very Happy Very Happy
Ja bih htela jos jednog malog i tata se slaze,ali sestra kaze da ce Rocky biti ljubbomoran. Crying or Very sad

Rocky bi pojeo tog malog ! Very Happy




Nemoj me zajebavati! :OOOO Wink
Na vrh Go down
Simona Potter

Simona Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-09-05

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime14.09.11 8:56

Nauu odg. mi na porukuu ! Very Happy <3

Haha ja se njega plasim ! :O Rokica mala sto bi ti rekla. Wink
Na vrh Go down
Una Potter

Una Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2011-09-11

Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime14.09.11 9:45

A brt. najjaci pas cela Kula ga zna. Very Happy
Kad porastem bicu Rocky. Hahahahah. Razz
Na vrh Go down
Sponsored content




Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li imate kucne ljubimce?    Da li imate kucne ljubimce?  - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Da li imate kucne ljubimce?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Koji/e mobilni/e telefon/e imate?
Stranica 2/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Hogsmeade :: Zone za diskusiju :: Soba po potrebi-