Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Pa red i ja da se predstavim...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Hanna Collins

Hanna Collins

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2012-06-23

Pa red i ja da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Pa red i ja da se predstavim...   Pa red i ja da se predstavim... Icon_minitime01.07.12 20:31

Mene vec verovatno znate, al' ajde i da se predstavim, kratko i jasno xD
Imam 13 godina, zovem se Stasa. Imam sestru Minu, i ona je na forumu. Volim da crtam, a pogotovo mange. Nisam jos nasla neki crtez mozda objavim Very Happy Od filmova, pored HP-a, volim Gospodara prstenova, komedije i neke naucne serije, koje gledam sa tatom. Najvise volim one o svemiru, iako pola ne razumem xD Takodje sam i veliki gurman, ali nisam debela Laughing Ucim engleski i italijanski... HP sam prvi put procitala prvu knjigu u drugom razredu, aha Very Happy A onda, drugu, pa trecu, pa pauza, pa u trecem cetvrtu i sestu, i onda u cetvrtom sedmu i petu, jer ranije nisam imala petlje za petu, ali sad vidim koliko sam gresila... Evil or Very Mad A onda sam sve citala po jos nekoliko puta. Sve sam filmove gledala po vise puta. I tako, sta ce vam vise o meni? xD
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Pa red i ja da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pa red i ja da se predstavim...   Pa red i ja da se predstavim... Icon_minitime02.07.12 1:00

Dobrodosla Smile
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Pa red i ja da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pa red i ja da se predstavim...   Pa red i ja da se predstavim... Icon_minitime02.07.12 1:18

Dobrodosla Smile
Na vrh Go down
Nathalie Stark

Nathalie Stark

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-15

Pa red i ja da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pa red i ja da se predstavim...   Pa red i ja da se predstavim... Icon_minitime02.07.12 9:22

Dobrodošla! Smile
Na vrh Go down
Maria Weasley

Maria Weasley

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2012-06-21

Pa red i ja da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pa red i ja da se predstavim...   Pa red i ja da se predstavim... Icon_minitime09.07.12 4:13

Welcome Wink
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Pa red i ja da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pa red i ja da se predstavim...   Pa red i ja da se predstavim... Icon_minitime15.07.12 5:00

Welcome Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content




Pa red i ja da se predstavim... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pa red i ja da se predstavim...   Pa red i ja da se predstavim... Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Pa red i ja da se predstavim...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Eto i ja a se predstavim :)
» Vrijeme je da se i ja predstavim
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Hogwarts dvorac :: Spratovi :: Prizemlje :: Velika Dvorana :: Veliki stolovi-