Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Eto i ja a se predstavim :)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Nathalie Stark

Nathalie Stark

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-15

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime01.07.12 7:52

Zovem se Natalija, što je više nego očigledno, no eto, da se predstavim i ovako zvanično. xD Inače imam 15 godina i upravo sam upisala gimnaziju, opšti smer, u nadi da ću za 4 godine shvatiti čime želim da se bavim u životu. Da mogu, jednostavno bih do kraja života gledala serije, čitala knjige, visila na internetu, jela čokolade i bila debela, ali srećna. xD
Harija Potera sam zavolela otprilike kada je izašao prvi film. Tata mi je kupio disk i svi znate šta je bilo dalje. Very Happy Kasnije sam pročitala i knjige i još uvek sam veliki fan čitavog serijala. Pored HP-a volim i Vampirsku akademiju, knjige Agate Kristi i, da ne zaboravim, veliki sam ljubitelj istorijskih knjiga. Smile Filmove ne gledam tako često, ali volim filmove iz serijala Gospodar prstenova, kao i istorijke, pogotovo partizanske. lol Ne mogu reći da sam pogledala sve, ali većinu jesam. Imam čitavu kolekciju, pa gledam zajedno sa mamom. xD
Jeste da imam samo 15 godina, ali volim da se bakćem politikom. lol Mada, od ovih danjašnjih političara samo se bezveze nerviram. xD Inače, volim komunizam i socijalizam (čak šta više, za svoju porodicu kažem da živimo u komunističkom uređenju - ne postoji moje,tvoje, sve je naše) i imam želju da se vrati uređenje kakvo je bilo vreme Titove Jugoslavije u ovu našu propalu zemlju. xD Tita kao ličnost cenim, ma šta pričali za njega, i ne mogu nikako da prežalim Jugoslaviju. Rođena sam u pogrešnom vremenu, očigledno, no, barem sam imala prilike da posetim Kuću cveća, iako živim Bogu iza nogu. xD Nisam rasista, niti nacionalista i smatram da zbog nekih pojedinaca ne treba osuđivati čitav narod. Svi smo mi ljudi, nebitno kojim jezikom govorimo, kako se oblčimo, koje smo vere ili boje. Smile
Od muzike slušam uglavnom sve, mada ove "Grandovce" ne mogu nikako. Zato se na svim slavljima osećam kao čudak, jer ne znam ni jednu jedinu pesmu, pa se vrtim kao debil. xD
Iako naizgled ne deluje tako, teško se otvaram. Radije sve zadržavam u sebi i besnim, pa zbog svega ispaštaju ukućani, najčešće baba. xD Lenja sam, priznajem, brzopleta, imam jezik brži od pameti i tako. Puna sam vam ja mana, inače. Nisam tvrdoglava, dosta popuštam, čak i previše, iako znam da ne treba uvek.
Ne znam šta bih još rekla. Ako vas nešto zanima, pitajte. Uostalom, ja se nadam da ćemo se vremenom bolje upoznati.
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime01.07.12 8:29

Tebe znam sa GoT foruma jel tako? Smile

Dobrodosla Very Happy
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime01.07.12 8:41

Dobrodosla Smile
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime01.07.12 9:50

Covece...imas samo 15 godina a Komunjara si?! Very Happy
I love you little girl!!!

druzicemo se
Na vrh Go down
Nathalie Stark

Nathalie Stark

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-15

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime01.07.12 10:27

Ana, dap Very Happy Znamo se. Smile
Teddy, naravno Smile
I hvala vam ^^
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime01.07.12 10:28

I ti jedina ovde imas svoju sliku?
Hrabrost na nivou Razz
Na vrh Go down
Nathalie Stark

Nathalie Stark

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-15

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime01.07.12 10:34

Ne znam jesam li jedina. xD Šta da ti pričam xD Biće mi kriv đavo kad me posle neko kidnapuje Neutral
Na vrh Go down
Hanna Collins

Hanna Collins

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2012-06-23

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime01.07.12 20:23

Dobrodosla! Very Happy
Na vrh Go down
Nathalie Stark

Nathalie Stark

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-15

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime01.07.12 23:18

Hvala Smile
Na vrh Go down
Dina Canner
Učenik
Učenik
Dina Canner

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime02.07.12 23:19

Dobrodosla Smile
Na vrh Go down
Nathalie Stark

Nathalie Stark

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-15

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime03.07.12 2:37

Hvala! Very Happy
Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa
Prof. Hermy Watson

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2012-06-22

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime04.07.12 11:45

Dobrodošla,Natalija Smile.
Na vrh Go down
Natalie Evans

Natalie Evans

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2012-06-28

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime05.07.12 9:47

Citat :
imam jezik brži od pameti
To znamo:razmažen derište -.-
Dobrodošla štrumfu
Na vrh Go down
Nathalie Stark

Nathalie Stark

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-15

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime07.07.12 2:51

Ti si žrtva mog dugačkog jezika xD
Hvala♥
Na vrh Go down
Natalie Evans

Natalie Evans

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2012-06-28

Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime07.07.12 2:54

znam,još imam traume od toga
Na vrh Go down
Sponsored content




Eto i ja a se predstavim :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eto i ja a se predstavim :)   Eto i ja a se predstavim :) Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Eto i ja a se predstavim :)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Pa red i ja da se predstavim...
» Vrijeme je da se i ja predstavim
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Hogwarts dvorac :: Spratovi :: Prizemlje :: Velika Dvorana :: Veliki stolovi-