Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Nasumična rečenica!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
AutorPoruka
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime06.03.12 11:50

Pa mozda jer nismo imali sta da im ponudimo?
Forum je cisti RPG imaju sva moguca mjesta i to (fora Hogsmede) i sad oni ne pisu price vec pisu kao npr:
A: "I sta se onda dogodilo?" pitala sam je sa interesovanjem
B: "Nista, samo je otisao" slegnula sam ramenima.
Nznm mozda je gluplje od prica al zauzima manje vremena i moze vise ljudi da se ukljuci.....
Mislim nije nista specijalno, al ti forumi generalno imaju clanove.....

A ok...I ja bi zadrzala nasu pricu netaknutu (I onda bi je mozda ahivirala? Da mogu svi da je citaju uvijek)
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime06.03.12 23:17

A da lepo eliminisemo skolu za neko vreme, da ubacimo fun art - fun pics - nove clanke o HP, a za pocetak da se reklamiramo kad vecine HP grupa i stranica, a ima ih vise nego mojih prijatelja Smile
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime06.03.12 23:47

Vec sam rekla da sam za eliminisanje skole na neko vreme.
I svidja mi se ideja ubacivanja fun pics i fun art-a i tome slicno.
Ana, mozes li molim te da das linkove od tih foruma, bas bih volela da vidim kako igledaju Smile
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime07.03.12 2:23

Poslala sam ti jedan, ostalima sam pogubila linkove....Ako nadjem jos neki, saljem ti....
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime07.03.12 8:22

Hvala Smile Forum nije los.. Imaju oko 90 clanova i aktivni su...

''Secret valley je zasnovan na tome da se svi ljubitelji vampira,
vukodlaka, veštica i čak i oni koji ih mrze okupe na jednom mestu i vode
RPG borbu u Darksideu a da ipak sklope prijateljstva koja će se neće
prekinuti posle nedelju dana, trajaće večno.
''

Njima je ceo forum zasnovan na RPG-u. Deluje zanimljivo ali ne znam kako bi to kod nas proslo....
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime07.03.12 9:23

Znam, to sam skontala.... Mada mislim da ne bi proslo lose. Da imamo Hogsmede, Zabranjenu sumu, sve djelove dvorca, nastavnike.... i promovisemo se na onoj fejs stranici, Magija zauvjek mislim da se zove....
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime08.03.12 5:42

Stranice i promovisanje prepustite meni!
Smile
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime08.03.12 9:35

Znam da si to 'skontala' , to sam napisala tipa 'glasnog komentara samom sebi'.
Potpuno mi je svejedno, radite sta hocete samo nek nas bude sto vise...
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime08.03.12 9:47

Pisiteeeee!
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime08.03.12 10:12

Za vikend cu.. sada vezbam za takmicenje Razz
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime09.03.12 2:05

Lily Snape (citat):
Znam da si to 'skontala' , to sam napisala tipa 'glasnog komentara samom sebi'.
Potpuno mi je svejedno, radite sta hocete samo nek nas bude sto vise...

Kako god -.- Na dobrom smo putu da propadnemo. Pa ti pisi komentare koliko hoces. A da se radi, ne mora nista. J**e mi se!
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime09.03.12 8:31

(Izvini, obicno ne psujem ali sada moram..) Koji K*rac? Cemu ovo ''-.-'' i ovo ''j**e mi se'' kada sam napisala da mi je potpuno svejedno i da radite sta hocete sto znaci da mozete da izmenite ceo forum i da uradite sta hocete, da me to nije briga jer samo zelim da nas ima sto vise. Ili treba da pisem ''J**e mi se, radite sta hocete -.- samo da nas je sto vise jer se skoro raspadamo i ne zanimaju me vise vasi komentari aj cao zdravo.'' ??
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime09.03.12 9:38

HOLLY MOTHER OF GOD!
Prekinite....ako se svadjate necete nista postici! Idemo ispocetka!!!

Ana kaze: mogli bismo da napravimo neke promene
Lili kaze: vazi, sta bismo menjale?
Ja kazem: ja cu da privucem clanove, mogli bismo i fun - art da ubacimo
Vas dve: super Smile
Lili: ne treba nam skola
Ana: slazem se Smile
Ja: mozemo da pisemo nasu pricu u jednom delu, drugima da damo prostora za njihovu
Ana: promenimo kursor
Lili: vazi
Lili: ne svidja mi se to to to i to
Ana ne kaze nesto tipa "ne seri" ili "nemas blage veze" nego "da, ali bismo mogle i ovako"

TAKO TREBA DA IDE RAZGOVOOOOOOR!
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime09.03.12 12:40

Tacno tako.
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime10.03.12 5:07

Ana nije rekla nesto tipa 'ne seri' ni 'nemas blage veze' vec je rekla da nece vise da se trudi i ne kontam poentu navodnika na moje rijeci .... Mada kako god, radite sta hocete, potpuno mi je svejedno.... Predlozila sam promjenu cisto da bi forum 'profunkcionisao' al ako ne ide jebiga.....
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime10.03.12 6:06

''vec je rekla da nece vise da se trudi i ne kontam poentu navodnika na moje rijeci .... ''
Gramatickio je ispravno stavljati navodnike kada citiras necije reci, ako nisi ranije znala, sada znas i, takodje, nisam ni u jednoj recenici pomenula nista slicno tome da ja vise ne zelim da se trudim, samo sam rekla da me bas briga kakve cemo sve promene izvrsiti jer samo zelim da nas bude vise.


Ako ne shvatis odma poentu mojih reci nemoras da se 'izvices' nego procitas jos jednom ili pitas sta sam time htela da kazem. To je sve od mene, kraj rasprave.
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime10.03.12 7:02

Ja nisam zavrsila, sto znaci da nije kraj..... Prvo- Ne obracaj mi se kao glupaci! Svjesna sam sta znace navodnici, mada "Znam da si to 'skontala' " ne izgleda kao citiranje. Drugo- 'nece vise da se trudi' je bilo namjenjeno meni, prcotaj recenicu jos jednom, mozda shvatis. Trece- nisam vikala, samo sam prokomentarisala komentar koji mi se nije dopao..... Sad je gotovo.
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime10.03.12 8:40

Ne obracam se kao glupaci (jer ne mislim da si) nego ti objasnjavam poentu navodnika posto si rekla da je ne kapiras, a to sto sam stavila navodnike na 'skontati' to je zato sto ja ne koristim taj izraz kada govorim.

Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime10.03.12 9:37

I ja volim palacinke sa Nutellom i Plazmom Smile mada me Plazma ugusi kad uvucem malo vise - verovatno zbog osetljivog dusnika
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime10.03.12 11:18

Nasumična rečenica! - Page 13 Tumblr_lo7bbi7Y8E1qbuptc


(nemas pojma koliko sam se iskidala xD)
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime11.03.12 6:17

Damn! We are all here!
Pisiteeeeee koliko vas ruke nose!
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime13.03.12 5:08

Jaaoooo, juce nisam stigla da objavim jos jedan deo :\...nadam se da cu veceras Razz
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime15.03.12 9:49

"Slušala je moje srce, naslonivši mi glavu na grudi, kao mali indijanac na zemlju.
Pomilovao sam je po kosi, i poljubio joj prstice, smirene na mom desnom ramenu.
- Radi li?
Klimnula je glavom, i to je bio prvi pokret koji je ucinila posle nekog vremena.
Znam da radi, mila. Dobro je to srce. Malo kasni, ali kucka tu i tamo. A narocito kucka tu. U tvojoj sobi..." Dj. B ♥
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime15.03.12 10:47

Who? Razz
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime15.03.12 10:48

Djordje Balasevic Razz Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content




Nasumična rečenica! - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 13 Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Nasumična rečenica!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
Stranica 13/40Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Hogsmeade :: Zone za diskusiju :: Soba po potrebi-