Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Nasumična rečenica!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AutorPoruka
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime03.03.12 11:52

Jedan jedini I love you
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime03.03.12 11:59

Jedini Very Happy
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime04.03.12 1:57

Teodora Fiennes (citat):
Cik nas stigni, ako mozes! Trolololoolololl
Nasumična rečenica! - Page 12 Trollface



I Hate You.
Nasumična rečenica! - Page 12 Scaled.php?server=860&filename=alltheragefacesmiscarey

Dopisala sam, malo...... malo.... onako,..bas malo Very Happy
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime04.03.12 2:17

Nasumična rečenica! - Page 12 Thumbnail
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime04.03.12 5:01

Vidi se da si bas pocela da 9gagujes xD Jeeej^^ Napokon jos nekooo
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime04.03.12 10:50

Svi Najngeguju Razz
Sto ne bih i ja....a mnogo su me smesne same pojave Memova
Nasumična rečenica! - Page 12 Fyeah
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime05.03.12 9:41

Svi su kul Razz Meni je omiljeni 'R U Fucking Kidding me' xD
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime05.03.12 10:46

Moj je ovaj ubedljivo ^ - Fuck yea. i Close enough.
I onaj prvi sto sam ga stavila Smile
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime05.03.12 11:13

Da li ce onaj Zen IKAD da se vraca, ili smo sada samo mi?

I prekinite sa Trollface-ima vise! -.-
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 2:04

Ne znam...ima posla na faxu.
Nasumična rečenica! - Page 12 Thumbnail
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 2:39

Ugh... Mislila sam da mozda napravimo neke promjene, da privucemo clanove......


Teodora! Taj tvoj troll mi nabija grizu savjest Razz -.-
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 2:54

I treba. >.>

Moramo da privucemo jos clanova. Ja sam sirila po nekim svojim stranicama, i par ljudi je doslo...ali nama treba ozbiljna kampanja!
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 4:09

Pa da...Ja mozda mogu da narucim Banner i to na forumu razmjene....A sad, jel bi mijenjali nesto il bi to jos uvijek forum ovoga tipa?
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 4:38

Sta bismo menjale?
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 4:57

Pa nznm.... Al ja ne bih nastavljala sa ovom nastavnickom stvari... Mozda sve da bude RPG ili da napravimo nekoliko podforuma, nesto kao jedan vezan za informacije (Tipa ove knjige sto je pisao Marko i to) pa onda da bude jedan samo RPG (da se clanovi mogu prikljuciti kad zele) i da bude jedan sa skolom (kao prije) lupam.......
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 5:07

Pa nez nam, ovde ima jedan deo samo skola...koja nesto ne radi u poslednje vreme
imaju naslovi za pricanje i druzenje, kao i deo samo za RPG..

Mozda bismo mogli da stavimo neke bolje slike, promenimo kursor eventualno, izreklamiramo se kao jos nekih grupa
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 5:19

Da ali nas RPG je previse striktno odredjen..... U prevodu ne primaju se novi clanovi ....Nznm mozda kad zavrsimo ovo pa imamo zivot poslije i onda ljudi dolaze i to.....
Slazem se za slike.... A kad malo bolje razmislim skolu bi skroz izbacila ostavila bi samo citaonicu sa pricama, knjigama i radovima clanova.... Onda ukinula bi kuce (bar ono za prvo) jer ne mozemo da skrpimo clanove.....
Onda u slucaju da ostavimo skolu sve bi stavila u jedan veeeliki RPG (sa zivotima izvan i to).... Nekako kompletan forum je previse odredjen.....
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 5:30

Ok.
Odakle cemo poceti? Smile
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 5:48

Od brisanja suvisnih i dodavanja novih tema?
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 5:50

Ok....pazi za ovaj deo sto imamo Hogsmeade - to smo se Marko i ja mnogo trudili...verovala ili ne! >.>
Da li cemo tu nesto mnogo menjati?
Za sad vidim da se nekima ne svidja Anime stil foruma....mogli bismo slike da promenimo...da ubacimo fan art itd..
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 8:28

Ok, sta ste radili oko Hogsmida? ( Uvijek me odusevljavala ideja, i mislim da su je clanovi voljeli)
Uf... Ne anime... Ali slike moraju da se mijenjaju....
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 9:29

Ja nebih puno toga menjala.. mozda samo to da nema skolu.. ali ne bih nikako ubacivala nove clanove u RPG jer smo mi ipak u sred neke povezane price.. ako neko upadne, ja cu prestati da objavljujem moje jer mi, nekako, smeta. :/ (Mada svejedno znam da vam nece nedostajati moj deo price, ali, kako god..).
Za ostalo radite sta hocete.. samo nemojte mnogo da menjate, da ipak ne upropastimo sav trud i rad koji je bio ulozen od strane Zena (a i tebe, Tea) jer mi se ovako forum u potpunosti dopada osim sto skola ne funkcijonise i sto nemamo mnogo clanova, ali mi ne smeta previse.
(znam da sada-u toku skolske godine- koliko god se trudili, necemo uspeti da sakupimo clanove jer obicno dodju, vide da nas nema puno, i nismo aktivni, i odu i zaborave na forum.. ali bi verovatno za raspust nesto i uspeli.. tako da bih volela da sredimo do raspusta forum i da pocnemo da se reklamiramo i mozda nesto i postignemo.)
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 9:47

Nisi u pravu... Juce sam se reggovala na neki forum (fora RPG-a) kad god odem (a idem cesto) ima najmanje desetak clanova on-line.... Zato sam i dosla do ideje o promjenama....
Aaa nasu pricu ne bismo prekidali (samo bi smo otvorili novu, u kojoj bi uvijek ljudi mogli da se prikljuce)

Ma nznm.... Necemo raditi nista ako se svi ne slazemo... A opet, dolazimo samo nas tri, zar i to nije nacin da Zenov trud propadne? Da nema ko da ga vidi?
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 11:18

Ja bih mozda stavila da svi mogu da procitaju nase price, ali da se ne ubacuju tu kod nas, vec da ako hoce pise u novi otvoreni deo samo za njih...sa njihovim novim likovima
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime06.03.12 11:21

Ne mozes da kazes da nisam u pravu jer svako ima svoje misljenje. Smile
I, takodje, zavisi o cemu je bio taj forum gde si ti bila.. Ima gomila foruma koji imaju po 100 i vise clanova ali su oni obicno o grupama, pevacima i sl. .. Ne znam na kom si ti forumu bila, ali ako je bio za HP onda mozes da se konsultujes sa njima i pitas kako uspeju da privuku clanove jer, mi smo radili sve moguce nacine, skupili clanove ali oni nisu aktivni. Samo se uloguju i nestanu.


Slazem se sa Teom.
Na vrh Go down
Sponsored content




Nasumična rečenica! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nasumična rečenica!   Nasumična rečenica! - Page 12 Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Nasumična rečenica!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
Stranica 12/40Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Hogsmeade :: Zone za diskusiju :: Soba po potrebi-