Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Prof. Emma Weasley
Profesor
Profesor
Prof. Emma Weasley

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2013-07-19

Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<  Empty
KomentarNaslov komentara: Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<    Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<  Icon_minitime19.07.13 11:20

-.-!!!!!
Na vrh Go down
Prof. Emma Weasley
Profesor
Profesor
Prof. Emma Weasley

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2013-07-19

Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<    Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<  Icon_minitime19.07.13 11:20

jer je sa Lavander Razz
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<    Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<  Icon_minitime19.07.13 11:21

Hahaa, da ali moralo se ubaciti malo "žestine" na kraju serijala, ipak bi bilo očigledno da će završiti sa Hermione. Sad
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<    Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<  Icon_minitime19.07.13 23:22

Ali kiss na kraju...koliko je tapsao SC to je nenormalno - a od toga smo videli samo Ronovu vuglu xD
Na vrh Go down
Sponsored content




Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<    Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<  Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Grozno mi Ron ide na živce u ovom dijelu >.<

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Dumbledore mnogo izbjegava Harrya u ovom dijelu haha xd
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Diskusije o Harry Potter filmovima :: Harry Potter i... :: ... polukrvni princ (princ miješane krvi)-