Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Harry Potter - Ultimativni Kviz

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Prof. Royalius Acaroth

Prof. Royalius Acaroth

Spol : Male
Starost : 24
Datum upisa : 2013-05-02

Harry Potter - Ultimativni Kviz Empty
KomentarNaslov komentara: Harry Potter - Ultimativni Kviz   Harry Potter - Ultimativni Kviz Icon_minitime16.07.13 8:18

Harry Potter - Ultimativni Kviz 5yrk35


Dakle, došao sam na sljedeću ideje da organiziram HP kviz (ako mi je to dopušteno). Ovo su pravila:

Predlažem da se održi Harry Potter ultimativni kviz koji bi trajao recimo tri tjedna (svaki tjedan bi se održavalo jedno kolo). U kvizu bi bila TEŠKA Harry Potter pitanja.

Trajanje: bilo bi dobro da recimo 1. kolo počne (lupam datum; 1.9.2013. u 20:00) i da traje sat vremena (do 21:00) i da nakon toga odgovori ne važe.

Ostalo bodovanje
: pošto vjerujem da ima dosta HP fanova koji bi znali odgovoriti na sva pitanja; da se riješe dvojne pozicije; bilo bi dobro da se uvede tiebreaker - vrijeme. To bodovanje na vrijeme bi se gledalo po igračima koji su u određenom kolu poslali odgovore (npr. igra 10 igrača, i onaj koji pošalje odgovore prvi dobiva 10 dodatnih bodova, a recimo 6. dobiva 4 boda).

Tiebreak bodovi: tiebreak bodovi se nebi dodavali glavnim bodovima nego bi se gledali samo u slučaju dvojnih pozicija

Uklanjanje varanja i prepisivanja: odgovore ne biste pisali u temu već bi ih slali meni u privatne poruke.

Da se kviz održi trebalo bi barem 3-4 aktivna igrača. Svatko se može prijaviti.

PRIJAVLJENI IGRAČI:

Teddy Fiennes
Alexandra Malfoy
Shōnen Kodokuna
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Harry Potter - Ultimativni Kviz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter - Ultimativni Kviz   Harry Potter - Ultimativni Kviz Icon_minitime16.07.13 9:41

Spamujem znam Very Happy
Ali mnogo mi se svidja tvoj avatar ♥
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Harry Potter - Ultimativni Kviz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter - Ultimativni Kviz   Harry Potter - Ultimativni Kviz Icon_minitime16.07.13 10:21

Meni se jako dopada ova ideja. Sutra cu tivse javiti privatnom pprukom kad budem na kompjuteru.

Bajdvej, predivno odradjen banner za kviz!
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Harry Potter - Ultimativni Kviz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter - Ultimativni Kviz   Harry Potter - Ultimativni Kviz Icon_minitime17.07.13 4:29

Javljam se, samo ja ne znam detalje - fa* majnd blou!
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Harry Potter - Ultimativni Kviz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter - Ultimativni Kviz   Harry Potter - Ultimativni Kviz Icon_minitime17.07.13 4:47

Detalje ja i Royalius raspravljamo na PM, sve će biti objelodanjeno, no worries.
Na vrh Go down
Alexandra Malfoy

Alexandra Malfoy

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2013-07-14

Harry Potter - Ultimativni Kviz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter - Ultimativni Kviz   Harry Potter - Ultimativni Kviz Icon_minitime17.07.13 22:39

Javljam se.Da li ce pitanja biti iz knjige ili filma.
Na vrh Go down
Prof. Royalius Acaroth

Prof. Royalius Acaroth

Spol : Male
Starost : 24
Datum upisa : 2013-05-02

Harry Potter - Ultimativni Kviz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter - Ultimativni Kviz   Harry Potter - Ultimativni Kviz Icon_minitime17.07.13 22:44

Iz knjiga naravno.
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Harry Potter - Ultimativni Kviz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter - Ultimativni Kviz   Harry Potter - Ultimativni Kviz Icon_minitime18.07.13 0:12

Isto se prijavljujem.
Na vrh Go down
Sponsored content




Harry Potter - Ultimativni Kviz Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harry Potter - Ultimativni Kviz   Harry Potter - Ultimativni Kviz Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Harry Potter - Ultimativni Kviz

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Harry Potter 8 - za ili protiv?
» Ukratko o Harry Potter knjigama
» Harry Potter KALADONT!
» Harry Potter maraton
» Harry Potter in 99 Seconds
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Diskusije o Harry Potter knjigama :: Harry Potter i... :: ... generalno-