Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Predmet koji najvise mrzim...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Regina Weasley

Regina Weasley

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2013-07-19

Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predmet koji najvise mrzim...    Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Icon_minitime19.07.13 9:37

Nemački i biologija...
Na vrh Go down
Luna Evans

Luna Evans

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2013-07-27

Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predmet koji najvise mrzim...    Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Icon_minitime31.07.13 1:20

Geografija -.- i engleski i njemački zbog profesora koji ih predaju
Na vrh Go down
Filip Granger

Filip Granger

Spol : Male
Starost : 24
Datum upisa : 2013-07-18

Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predmet koji najvise mrzim...    Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Icon_minitime31.07.13 18:54

Blago se vama,kod vas se u skolama uci nemacki ili francuski...Kod nas ruski,fuj...
Na vrh Go down
Maggy Potter
Učenik
Učenik
Maggy Potter

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2013-07-27

Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predmet koji najvise mrzim...    Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Icon_minitime31.07.13 20:50

Filip , sto bih ja dala da ucim ruski umjesto njemackog Very Happy 
Matematika , njemacki i povijest (zbog glupih brojeva).- zbog profesora , zbog predmeta itd. Very Happy
Na vrh Go down
Stefan McLagen

Stefan McLagen

Spol : Other / Decline to state
Starost : 31
Datum upisa : 2013-05-06

Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predmet koji najvise mrzim...    Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Icon_minitime31.07.13 21:35

Ja sam ucio ruski dok nisam presao u drugu skolu.Pitam se kako se profesori ne umore kad toliko pricaju sami sa sobom....
Na vrh Go down
Filip Granger

Filip Granger

Spol : Male
Starost : 24
Datum upisa : 2013-07-18

Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predmet koji najvise mrzim...    Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Icon_minitime01.08.13 1:50

Nasa nastavnica samo prica,prica,prica,a niko je ne slusa..Ja sam skoro najbolji iz ruskog,a neznam 5 recenica da sastavim...
Na vrh Go down
Dina Canner
Učenik
Učenik
Dina Canner

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predmet koji najvise mrzim...    Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Icon_minitime01.08.13 5:10

Meni je glupo da se u školi uči ruski jezik, jer se ne priča mnogo u svijetu. Bilo bi dobro da pored engleskog u školi učimo i španjolski, to mi je jedan od omiljenih jezika Very Happy
Na vrh Go down
Stefan McLagen

Stefan McLagen

Spol : Other / Decline to state
Starost : 31
Datum upisa : 2013-05-06

Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predmet koji najvise mrzim...    Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Icon_minitime26.08.15 15:59

Nije uopste glupo, vec je korisno, ruski se prica u svetu ali ti sedis samo u jednom mestu i ne obilazis zemlje,u tome je.Ruski se prica sirom Ukraine,Belorusije,Rusije,Makedonije.. Smile I na Balkanu niko ne prica engleski,pa mora da se zna gramatika od A do Z,tako da ono.. A u mom kraju skoro svi dosljaci su Rusi,tako da je meni ruski koristan i smatram da je korisno uciti ga. Smile
Na vrh Go down
Sponsored content




Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predmet koji najvise mrzim...    Predmet koji najvise mrzim...  - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Predmet koji najvise mrzim...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Deo koji najvise pogadja...
» Koje filmove najvise volite?
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Hogsmeade :: Zone za diskusiju :: Soba po potrebi-