Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Emma Watson

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Emma Watson Empty
KomentarNaslov komentara: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitime15.08.12 22:05

Zdravo svima!!!imali ste priliku gledati Harrry Potter filmove i vidjeli ste poznatu glumicu Emmu Watson,ja zelim znati kakvo vi misljenje imate o nasoj poznatoj glumici.Pa izvolite podijum je vas. Very Happy
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Emma Watson Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitime16.08.12 0:37

Emma je bila jako dobra glumica kao dete. Valjda je obuzela želja za dokazivanjem, i da nas uveri da ona to može. Zato je bila besprekorna u prva 3, pa ajde i u četvrtom filmu. Međutim, posle toga imam utisak da svaki film radi na fazon: "Hajde da završimo sa ovim." Verovatno je prošla želja za dokazivanjem, pošto je već nakon trećeg filma imala milione u džepu. Tipičan sled događaja. Neću da kažem da nije dobro iznela uloge, jeste, samo je nakon Plamenog pehara trebala uneti malo više sebe u Hermione a malo manje misliti kako je sve to posao.
Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa
Prof. Hermy Watson

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Emma Watson Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitime17.08.12 1:18

Meni je ona odlicna glumica, veoma talentovana mada, moramo priznati da su svo troje bili najbolji u rpvom i drugom delu!
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Emma Watson Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitime17.08.12 22:08

Emma je moja dosada
najj glumica najbolja je Laughing
Na vrh Go down
Lana Brown

Lana Brown

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2012-08-25

Emma Watson Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitime26.08.12 2:16

Talentirana je, i draga mi je! Skroz.
Preslatka je sa kratkom frizurom! ^^
Na vrh Go down
Ana

Ana

Spol : Female
Starost : 22
Datum upisa : 2014-01-01

Emma Watson Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitime04.01.14 6:10

Odlična je glumica, bila je vrlo mala kad je snimila prvi dio Harry Pottera i mislim da je zaista talentovana.
Na vrh Go down
Sponsored content




Emma Watson Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emma Watson   Emma Watson Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Emma Watson

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Emma Watson se udaje?
» Filiz Ahmet i Emma Watson
» Emma Watson u filmu ''50 nijansi sive''?
» Lily Watson
» Hermy Watson
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Diskusije o Harry Potter filmovima :: Harry Potter i... :: ... generalno-