Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Ja imam talenat!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
Caroline Weasley

Caroline Weasley

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-24

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime26.06.12 7:54

Ja dobro pevam Smile Brzo racunam (ako je to neki talenat).
Dobro glumim,imitiram :DD
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime26.06.12 10:59

Moje ste kvalitete upoznali! Smile
Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa
Prof. Hermy Watson

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime26.06.12 23:49

Zene,ma ti si jedno srce od coveka xD Hvala ti :*

A da znam da glumim, znaci u kuci non-stop imitiram glumce iz serije 'Ljubav,navika,panika' i svi padaju od smeha xD. A isto tako kao Sanya dobro znam jezike,tj. za jedan sam strucnjak,Engleski, nas je troje dece u porodici i svi smo eksperti,moj brat je prevodilac i profesor xD Ja sam zelela to da budem kad porastem,ali me gluma privlaci mnogo vise.Osecam se,slobodno dok glumim ^^ .
Na vrh Go down
Dina Canner
Učenik
Učenik
Dina Canner

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime28.06.12 21:36

Gitaraaaaaaaaa Very Happy
Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa
Prof. Hermy Watson

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime16.08.12 11:19

Dina, moj tata svira dobro gitaru i peva, inace mnogo lici na Zdravka Colica, jednom kad se vracao s mora, isao je na pecanje s drustvom i neki tamo u nekom naselju ( nzm ) vikali evo ga zdravko xDDDDD
Na vrh Go down
Dina Canner
Učenik
Učenik
Dina Canner

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime17.08.12 3:31

Hahahahhaahha Very Happy Meni je to nekako najljepsi instrument. Smile
Na vrh Go down
Anja Black

Anja Black

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2012-08-11

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime20.08.12 3:00

Ja sam antitalenat za sportove.
Ali zato umem lepo da sviram (klavir), da pevam, crtam, i pravim nakit od perli i polimerske gline (dobro ne samo nakit nego i neke ukrase) i sve to obozavam da radim. Laughing
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime20.08.12 3:06

jejejejjejej jos neko ko svira klavir♥ Very Happy
inace, ne secam se da li sam ovde nesto pisala ili ne, a mrzi me da proveravam tako da Razz
sviram klavir, pevam u horu Razz volim da pisem, i pravim nakit i ukrase od polimerne gline (hey ju iznad mene, jel prodajes svoj nakit? Very Happy)
Na vrh Go down
Marko Potter

Marko Potter

Spol : Male
Starost : 28
Datum upisa : 2012-08-20

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime20.08.12 3:06

Ja sam odlican u pevanju Smile
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime20.08.12 3:07

Marko Potter (citat):
Ja sam odlican u pevanju Smile

Marko, samo da znaš, organizovaćemo i HOB traži zvezdu. Nagrada će biti Galeoni!
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime20.08.12 3:09

nadam se da zbog toga necemo morati da kacimo videe na youtube-u..? Very Happy
Na vrh Go down
Anja Black

Anja Black

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2012-08-11

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime20.08.12 3:15

Lily Snape (citat):
jejejejjejej jos neko ko svira klavir♥ Very Happy
inace, ne secam se da li sam ovde nesto pisala ili ne, a mrzi me da proveravam tako da Razz
sviram klavir, pevam u horu Razz volim da pisem, i pravim nakit i ukrase od polimerne gline (hey ju iznad mene, jel prodajes svoj nakit? Very Happy)

izgleda se bavimo bas slicnim stvarima Very Happy
jos ne prodajem, razmisljala sam da pocnem ali onda se moram sasvim posvetiti tome. za sad imam jedan veliki projekat, treba do bozica da napravim ukrase za celu jelku Wink
da li ti postavljas negde slike tvojih radova? Very Happy
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime20.08.12 3:19

http://hogwarts.englishboard.net/t283-made-by-hand postavila sam tu par ali to nije ni polovina onoga sto sam napravila Very Happy
i ja sad imam Novogodisnju tematiku, samo ne ukrase za jelku nego mindjuse, narukvice i priveske Very Happy
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime20.08.12 3:20

Lily Snape (citat):
nadam se da zbog toga necemo morati da kacimo videe na youtube-u..? Very Happy

Ne. Ne na YouTube. Smile
Na vrh Go down
Ekriven S. Griffiths

Ekriven S. Griffiths

Spol : Male
Starost : 38
Datum upisa : 2012-04-12

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime13.09.12 7:12

Znam da baratam svakom vrstom oružja, bez da sam ikad video ili pipnuo isto.
Na vrh Go down
Valentina Evans

Valentina Evans

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2012-08-17

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime13.09.12 7:21

Sviram klavir, gitaru.
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime13.09.12 7:59

Lol Ekrivene, podsecas me na Teodora Very Happy moju drugu polovinu
Na vrh Go down
Rina Potter

Rina Potter

Spol : Female
Starost : 21
Datum upisa : 2013-01-15

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime15.01.13 22:29

Ja nemam neki poseban talenat.
Moja mama naprimer ume dobro da glumi i imitira glasove. (ja za to nemam talenat)
Moj brat ima talenta za pevanje(ni za to nemam talenat).
Dobro mi idu sportovi ali ne kao Novaku Djokovicu!!! Neutral Umem da sviram samo klavir.
Crtam solidno. ALI, umem da smisljam avanture, misterije...(ali ne znam napisati knjigu!) i umem da dizajniram odecu, ne samo za barbike vec i za ljude (u svakom slucaju ne ispadne toliko lose). Jos nesto obozavam da uredjujem prostor, (da li mi verujete da sam svoju sobu 7 puta izmestala dok nisam dobila najbolje iskoriscen prostor) prvim lepe cestitke.
Na vrh Go down
Amanda Granger

Amanda Granger

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2013-02-23

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime25.02.13 6:26

-.- Totalni sam antitalenat za sve :/
Na vrh Go down
Kristen Lawrence
Učenik
Učenik
Kristen Lawrence

Spol : Female
Starost : 21
Datum upisa : 2012-09-30

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime25.02.13 6:28

Ne bih da se hvalim, ali mislim da ce ovo biti jako dug spisak Razz . Sviram klavir,lijepo pijevam(obicno sam glavna u horu),plivam,plesem,lijepo pisem sastave,igram dobro nogomet,lijepo crtam,odlicna sam u matematici,idu mi gotovo svi moguci sportovi, a narocito trcanje,... O da i moj najveci talenat: NERD study
Na vrh Go down
Dina Canner
Učenik
Učenik
Dina Canner

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime26.02.13 5:37

Ne bi ona da se hvali hahah xd
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime26.02.13 6:11

Hahahahahahhahahahah malo sutra xD
Na vrh Go down
Adriana Potter

Adriana Potter

Spol : Female
Starost : 32
Datum upisa : 2013-02-25

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime26.02.13 6:17

Ja lijepo crtam Smile
Na vrh Go down
Kristen Lawrence
Učenik
Učenik
Kristen Lawrence

Spol : Female
Starost : 21
Datum upisa : 2012-09-30

Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime26.02.13 23:58

Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar


Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime27.02.13 1:32

Ako lepo crtaš mogla bi da upišeš likovnu akademiju Wink .Pa imam talenat za fudbal ostavio sam napad,nije to za mene.Sada sam golman,čuvar mreže što bi rekli,kapiten fudbalskog tima.Inače sam najbolji u ekipi i prvi sam u startnoj postavi.Specijalna osobina mi je da branim penale,i jedan na jedan.Nisam neki vrstan plivač,znam da rukujem oružjem,popravljam Soni ako mu nešto ne ide kako treba,a škola mi ide najbolje od svega (iako ne volim da učim).
Na vrh Go down
Sponsored content




Ja imam talenat! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ja imam talenat!   Ja imam talenat! - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Ja imam talenat!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 3/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Hogsmeade :: Zone za diskusiju :: Soba po potrebi-