Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Dio filma koji vam se najvise sviđa

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime29.07.12 19:37

Zdravo svima!Imali ste priliku gledati film Harry Poterr i odaja tajni koji vam se dio najvise sviđa i zasto?
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime29.07.12 21:23

Drago mi je da si naučila otvarati teme. Smile

Definitivno mi je najdraži Klub dvoboja, kada Lockhart i Snape uče učenike boriti se. Mada, bilo bi mnogo bolje kada bi Klub bio isti kao klub iz knjige Smile
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime29.07.12 23:43

Kada Hari daje Dobiju carapu ^_^
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime30.07.12 3:36

Meni je bilo zao kad je Lusius tretirao jadnog Dobija kao da je igracka ali mi je bas bilo drago kad je Harry dao Dobiju carapu i kad je Dobi rekao Lusijusu:Doby is fryyyy Very Happy
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime30.07.12 3:38

Zen Firework (citat):
Drago mi je da si naučila otvarati teme. Smile

Definitivno mi je najdraži Klub dvoboja, kada Lockhart i Snape uče učenike boriti se. Mada, bilo bi mnogo bolje kada bi Klub bio isti kao klub iz knjige Smile
Hihi hvala ti Very Happy
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime30.07.12 6:10

Free-Slobodan
Fry- Prziti
Very Happy
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime30.07.12 6:24

Malo sam se zbunila Razz
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime01.08.12 2:45

Hvala vam oboma sto ste mi se javili na ovu temu Very Happy.
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime01.08.12 6:45

Hannah Granger (citat):
Hvala vam oboma sto ste mi se javili na ovu temu Very Happy.

Nema potrebe da se zahvaljuješ, zato forum i jeste tu Smile
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime01.08.12 8:48

Ok haha forum zato i sluzi!Svi za jedno i jedan za sve Very Happy
Na vrh Go down
Isabella Cahill

Isabella Cahill

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-07-04

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime02.08.12 1:03

Meni je najdrazi dio onaj kad Weasleyevi dolaze po Harryja letecim autom Very Happy
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime02.08.12 1:09

To je meni najjsmijesniji dio lol!
Na vrh Go down
Lily Watson

Lily Watson

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2012-08-11

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime12.08.12 2:56

Meni je najdrazi deo kad Harry pronalazi papir o Baziliksu u Hermioninoj ruci Smile
Na vrh Go down
Prof. Hermy Watson
Nadzornik Hufflepuffa
Nadzornik Hufflepuffa
Prof. Hermy Watson

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2012-06-22

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime12.08.12 4:50

Kada je Hermy oamenjena i stize u veliku dvoranu, a onda se svi troje zagrle ^^ .
Na vrh Go down
Jan Lejmski

Jan Lejmski

Spol : Male
Starost : 29
Datum upisa : 2012-08-08

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime12.08.12 4:57

Zanimljivo je kad Hari dobije poruku od Dzini Vesli na dan zaljubljenih. ALi nema toga u filmu. . .
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar


Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime09.10.12 10:53

Meni kad je Draco razneo Harija u Dueling Clubu,kad se Hari bori protiv Basiliska i kada Hari pred svima progovori nemustim jezikom.
Na vrh Go down
Kristen Lawrence
Učenik
Učenik
Kristen Lawrence

Spol : Female
Starost : 22
Datum upisa : 2012-09-30

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime12.10.12 9:39

procitala sam knjigu,ali film nisam gledala.U knjizi mi je najbolji dio kad je Harry u Dvorani tajni pobjedio Voldemorta.
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar


Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime12.10.12 10:16

Nije pobedio Voldemora nego je ubio Basiliska i unistio Ridlov dnevnik Rolling Eyes
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime12.10.12 11:09

Tom je Voldemort Very Happy pobedio ga je na neki nacin, jednm delom tacnije 1/7 njega
Na vrh Go down
Dina Canner
Učenik
Učenik
Dina Canner

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime12.10.12 21:24

Draco,ne ispravljaj ako nemas za sta ispravljati.... -.-
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar


Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime12.10.12 22:00

Ti cuti niko te nista nije pitao-.- .Pa da Tedi Ridl je u stvari Voldemor a pobedio ga je kad mu je unistio dnevnik Wink.
Na vrh Go down
Dina Canner
Učenik
Učenik
Dina Canner

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime12.10.12 22:02

Voldemort je Tom, zasto je ispravljas?!?! Kao nije pobjedio Voldemorta nego Toma.. -.-
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar


Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime12.10.12 22:07

Unisten je Horkruks i Voldemor je nestao a nije ubijen da je ubijen ne bi ga ni bilo vise i tu bi bio kraj celog serijala o Hari Poteru -.-
Na vrh Go down
Kristen Lawrence
Učenik
Učenik
Kristen Lawrence

Spol : Female
Starost : 22
Datum upisa : 2012-09-30

Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime12.10.12 22:48

Trazi druga posla Draco!
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar


Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime12.10.12 23:14

I ti takodje!
Na vrh Go down
Sponsored content




Dio filma koji vam se najvise sviđa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dio filma koji vam se najvise sviđa    Dio filma koji vam se najvise sviđa  Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Dio filma koji vam se najvise sviđa

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Deo koji najvise pogadja...
» Predmet koji najvise mrzim...
» Najbolji dio filma?
» Najbolji dio filma?
» Najbolji dio filma?
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Diskusije o Harry Potter filmovima :: Harry Potter i... :: ... odaja (dvorana) tajni-