Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Game Of Thrones

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Game Of Thrones Empty
KomentarNaslov komentara: Game Of Thrones   Game Of Thrones Icon_minitime25.06.12 18:39

Moja cimerka je luda za ovim i odgledala je prve dve sezone, od čega drugu sezonu u jednom danu! Sad mene tera da gledam, a ja nisam siguran da li želim. Da li ste i vi verni pratilac ovoga:



UPOZORENJE: Serija ima malo "teži" jezik.
Na vrh Go down
Nathalie Stark

Nathalie Stark

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-08-15

Game Of Thrones Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Game Of Thrones   Game Of Thrones Icon_minitime25.06.12 22:03

Pozdrav za cimerku Very Happy
U potpunosti je razumem. xD I ja sam luda za serijom, prvu sezonu sam pogledala 4 puta i planiram sad da krenem opet. Ubiće me ovaj Martin. Koliko ga volim, toliko ga i mrzim, jer su mi svi omiljeni likovi mrtvi. Ali neka... Samo nek ne umre pre nego što završi sve knjige.
Elem, serija je jako dobra, možda čak jedna od najboljih koje sam ikada gledala. Dosta je verna knjizi, iako je 2. sezona malo izmenjena, ali ok u suštini. Oni koji su čitali knjige malo su razočarani drugom sezonom, ali, gledano sa strane, serija je fenomenalna.
Šipujem Sansu i Sendora♥, a sad od druge sezone i Jaqena i mene lol
Inače, obožavam Sansu iz nekog neobjašnjivog razloga. Možda baš zbog toga što je drugi ne vole. Razz Eddarda još uvek ne mogu da prežalim i najviše sam kivna na Martina zbog njegove smrti, iako znam da je tako moralo da bude zbog kasnijih događaja. Neutral Volim i Roba i zbog toga treću sezonu čekam istovremeno i sa oduševljenjem i sa tugom. No, da ne spoilujem, oni koji prate seriju videće šta će se već desiti. Smile Aryu prosto obožavam; njen karakter mi je jedan od omiljenijih, kako u knjigama, tako i u seriji. Volim i Tiriona, Brijenu i, da ne zaboravim kad sam već kod Brijene, šipujem i nju i Džejmija. Very Happy
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Game Of Thrones Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Game Of Thrones   Game Of Thrones Icon_minitime25.06.12 22:06

Verovatno ću pogledati, samo da prođe junski rok.

BTW; dobrodošla nazad Nathalie, čestitam za Ravenclaw!

~ Gellert Razz
Na vrh Go down
Nathalie Stark

Nathalie Stark

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-08-15

Game Of Thrones Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Game Of Thrones   Game Of Thrones Icon_minitime25.06.12 22:39

Da pogledaš, nego šta Very Happy
Ja vala sad uživam. Prošao prijemni, sad like a boss po ceo dan gledam serije, visim negde sa drugaricama i tako Very Happy
Obavezno javi kad budeš počeo da gledaš ^^

I hvala na dobrodošlici Razz
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Game Of Thrones Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Game Of Thrones   Game Of Thrones Icon_minitime25.06.12 23:56

Gledala sam i ja. Odlicna je serija. Nije nimalo djecija i potpuno je drugaciji fazon od svega sto sam gledala prije.
Knjige sam pocela da cutam, procitala sam prvu i drugu ali sam citala u nezgodno vrijeme, bila sam u stisci s vremnom pa planiram da nadjem sad i procitam.
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Game Of Thrones Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Game Of Thrones   Game Of Thrones Icon_minitime26.06.12 4:30

Neprestano se prica o ovome, da li je mogucee?!

I moja najbolja drugarica me ubi! Pa dobro, ona i njen Jason Momoa Smile
Game Of Thrones Jason-momoa-conan
Na vrh Go down
Jocasta Nu

Jocasta Nu

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-09-15

Game Of Thrones Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Game Of Thrones   Game Of Thrones Icon_minitime26.06.12 10:48

Pa naravno, kad vidi kakav je!! Savršen je čovek xD

Odlična je serija, toplo je preporučujem. Knjige su još bolje, ako imate vremena.. Mada se uglavnom jako brzo čitaju, jer kad uzmeš knjigu u ruku, ne želiš da je spuštaš Very Happy

Nathalie, kod mene je u principu sve suprotno Razz Obožavala sam Starkove do možda treće knjige, ali sam kasnije skontala da su previše.. Pa može se reći glupi da bi se igrali. Tajvin mi je broj jedan faca u svim knjigama, i obožavam ga xD I naravno Arja, Brijena, Tirion-Sersei-Dzejmi to ide u kompletu nekako, jer su Tajvinovi naslednici.
Inače, još su mi favoriti Kal Drogo i Sirio Forel, i ne zanima me šta ljudi kažu, ja sam sto posto sigurna da je on živ.
Na vrh Go down
Nathalie Stark

Nathalie Stark

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2011-08-15

Game Of Thrones Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Game Of Thrones   Game Of Thrones Icon_minitime26.06.12 10:54

Ja ih volim. Very Happy Ne sve, ali uglavnom da, dok, recimo, Sersej ne podnosim. Od Lanistera volim samo Tiriona.
Što se tiče Siria, volela bih da je živ, mada čisto sumnjam. Neutral
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Game Of Thrones Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Game Of Thrones   Game Of Thrones Icon_minitime26.06.12 11:17

Noooooooooooo!
Jocasta found a friend, and now she is unstoppable!
Na vrh Go down
Jocasta Nu

Jocasta Nu

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-09-15

Game Of Thrones Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Game Of Thrones   Game Of Thrones Icon_minitime27.06.12 5:04

Pff, uvek sam ja bila unstoppable.

Na kojoj si knjizi sad?
Mišljenja su uvek različita, ali sviđa mi se način na koji Martin piše, jer je realan. I nikad ne možeš da kažeš za neku osobu da je potpuno zla ili dobra, ili da je napravila neku glupu odluku (mada ih je Rob imao poprilčno xD) a da ne razumeš zašto je to uradio.. Ja Sersei nisam podnosila u početku, ali eto, gotivim je sad, jer je mnogo bolje razumem.
Na vrh Go down
Sponsored content




Game Of Thrones Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Game Of Thrones   Game Of Thrones Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Game Of Thrones

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Hogsmeade :: Zone za diskusiju :: Bezjačke i normalske ludorije-