Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Početak :)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Dina Canner
Učenik
Učenik
Dina Canner

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime25.07.12 11:46

Hannah,ona se zezala,nisi trebala napraviti svadju od toga ni vrijedjati se....
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime25.07.12 20:52

Ma jes, jes znas kako.
Na vrh Go down
Dina Canner
Učenik
Učenik
Dina Canner

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime25.07.12 21:56

Mislim da nije potrebno da se na svakoj temi prepires sa ostalim clanovima O.o Razz
Na vrh Go down
Zejn Flitwick
Profesor-učenik
Profesor-učenik
Zejn Flitwick

Spol : Male
Starost : 30
Datum upisa : 2012-08-16

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime17.08.12 1:24

Prva knjiga koju sam procitao uclanivsi se u biblioteku...
Na vrh Go down
Vanja Lovegood

Vanja Lovegood

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime25.08.12 9:49

Bio je raspust i sestra me nagovorila da uzmem i procitam Harry Pottera.. Ja sam mislila da je knjiga glupa ali kad sam krenula da citam prosto nisam mogla da se odvojim.... I na kraju sam pokvarila vid zbog njega Very Happy Ali ga obozavam Very Happy
Na vrh Go down
Ena Potter

Ena Potter

Spol : Female
Starost : 25
Datum upisa : 2012-08-25

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime26.08.12 1:26

Pa nisam nešto luda za čitanjem, tako da sam dosad pročitala samo prve 4 knjige, no filmovi su mi zakon, tako da, pa, može se reći da obožavam HP! Very Happy
Na vrh Go down
Kristen Lawrence
Učenik
Učenik
Kristen Lawrence

Spol : Female
Starost : 21
Datum upisa : 2012-09-30

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime30.09.12 8:28

NEDAVNO SAM PROCITALA KNJIGU HARRY POTTER I KAMEN MUDRACA, KOJU MI JE PREPORUCILA PRIJATELJICA OVDJE POZNATA KAO DINA CANNER.NAMJERAVAM PROCITATI I OSTALE... Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar


Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime30.09.12 9:24

Mnogo dobra knjiga knjiga nemam reci
Na vrh Go down
Kristen Lawrence
Učenik
Učenik
Kristen Lawrence

Spol : Female
Starost : 21
Datum upisa : 2012-09-30

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime30.09.12 9:53

Ja mislim da u svojih 10 godina nisam procitala bolju knjigu Very Happy Super jeeee
Na vrh Go down
Dina Canner
Učenik
Učenik
Dina Canner

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime01.10.12 6:13

Nisi! Bolja knjiga nije izmisljena. lol!
Uzivaj u drugom dijelu.... Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar


Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime01.10.12 7:48

Drugi deo je malo bolji od prvog...
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar


Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime02.10.12 1:20

Ja sam na moj Sony Playstation 1,2,i 3 odigrao prva dva dela igre ali za Playstation 1 igra Hari Poter i Kamen Mudrosti je po meni najbolja a na komp je malo sranje
Na vrh Go down
Kristen Lawrence
Učenik
Učenik
Kristen Lawrence

Spol : Female
Starost : 21
Datum upisa : 2012-09-30

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime04.10.12 5:14

Dina Canner (citat):
Nisi! Bolja knjiga nije izmisljena. lol!
Uzivaj u drugom dijelu.... Smile
Na vrh Go down
Kristen Lawrence
Učenik
Učenik
Kristen Lawrence

Spol : Female
Starost : 21
Datum upisa : 2012-09-30

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime04.10.12 5:15

Slazem se!!!!Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar


Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime05.10.12 9:26

Ja sam pročitao sve knjige o Harry Potteru
Na vrh Go down
Sarah Weasly

Sarah Weasly

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2013-03-10

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime10.03.13 0:26

Knjige su odlične,a posebno mi se sviđa 5.dio.
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime10.03.13 5:05

ĆAO SARAH, dobrodošla na HOB!
Na vrh Go down
Sarah Weasly

Sarah Weasly

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2013-03-10

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime12.03.13 5:37

Hvala,Shōnen.
Na vrh Go down
Prof. Royalius Acaroth

Prof. Royalius Acaroth

Spol : Male
Starost : 24
Datum upisa : 2013-05-02

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime04.05.13 1:02

Prije nego sam posudio Kamen mudraca pogledao sam prva dva filma i bila su mi super. Onda sam u 2. razredu posudio Kamen i Odaju i procitao ih u par dana i onda sam imao pauzu punih... 5 godina.

I sada sam u sedmom razredu iz dosada uzeo Kamen i u 2 mjeseca procitao sve knjige.
Na vrh Go down
Filip Granger

Filip Granger

Spol : Male
Starost : 24
Datum upisa : 2013-07-18

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime18.07.13 21:40

Prvo sam pogledao film i veoma mi se svideo,pa kad sam cuo za knjige odmah sam ih kupio...Prvu knjigu sam procitao istog dana kad sam je i kupio...
Na vrh Go down
Ana

Ana

Spol : Female
Starost : 22
Datum upisa : 2014-01-01

Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime03.01.14 6:18

Počela sam da ga čitam jer mi je omot knjige bio predivan Very Happy. I nakon prva 3-4 poglavlja postala sam OGROMNI fan Harry Pottera Very Happy

Najbolji lik u knjizi mi je Hermione, Jer imamo dosta toga sličnog. Ali nakon 2 i 3 djela zavoljela sam i Ginny :d
Na vrh Go down
Sponsored content




Početak :) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Početak :)   Početak :) - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Početak :)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Diskusije o Harry Potter knjigama :: Harry Potter i... :: ... kamen mudrosti (mudraca)-