Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 [FAN KLUB] Severus Snape

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime19.06.12 4:56

Kad god čujem njegovo ime, malo se naježim. Takva žrtva, i borba još nigde nije viđena.

[FAN KLUB] Severus Snape 399374_214440605317215_1965387641_n

Najbolji lik, u celoj sagi, još od četvrtog dela.
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime19.06.12 10:41

Daaa, a svi su prvo mislila: mrzimo ga, on muci Harija!
I za Nevila: on je debeo i bezveze!
MEDJUTIM!

Hello there!
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime20.06.12 3:49

Samo moram da napomenem, obozavala sam ga od prvog filma! Najvise sam plakala kada je on umro Sad (i kad sam citala knjigu i gledala film/ takodje, izabrala sam omiljenu knjigu bas iz razloga sto se sve o njemu saznaje, da je on uvek bio za Harija) ♥
Takodje, i Nevil mi je bio bas simpatican Very Happy Ne mogu da kazem da je bio favorit ali sam ga 'gotivila' Very Happy


+ Mislim da i moj nickname sve govori Very Happy
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime20.06.12 5:23

Ne gotivim ga uopste. Imao je on potresnu priču i jesam plakala dok sam čitala ali ga nisam zgotivila ni najmanje. Vjerovatno zato sto je bio smece prema Siriusu u par navrata u 5 dijelu.
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime20.06.12 9:40

Anna Black (citat):
Ne gotivim ga uopste. Imao je on potresnu priču i jesam plakala dok sam čitala ali ga nisam zgotivila ni najmanje. Vjerovatno zato sto je bio smece prema Siriusu u par navrata u 5 dijelu.

Ali svi znamo zašto je bio smeće prema njemu. Nije želeo biti otkriven.
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime20.06.12 12:19

Ne, zbog toga je bio smece prema Hariju, ne bih rekla da je imao razlog da mrzi Siriusa, osim mozda sto je Dzejmsov prijatelj.
Na vrh Go down
Sanya Lupin

Sanya Lupin

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-22

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime22.06.12 9:42

Moj brat je nesto pricao pre 7. dela kako je on dobar, a ja nisam htela ni rec da cujem, mrzela sam ga, kakav je samo bio prema Hariju i kako je UBIO Dambldora...
A onda, sedmi deo mi rekao ,,Heeej, kontas sad sve o Snejpu?''...
Na vrh Go down
Prof. Shonen Kodokuna
Direktor
Direktor
Prof. Shonen Kodokuna

Spol : Male
Starost : 32
Datum upisa : 2007-10-01

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime22.06.12 10:25

Kad bih bar ja imao brata koji voli HP. Moj misli da sam ja ludak.
Na vrh Go down
Hanna Collins

Hanna Collins

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-23

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime23.06.12 22:47

Jaao, placem svaki put kad gledam film i citam knjigu! Crying or Very sad
Na vrh Go down
Sanya Lupin

Sanya Lupin

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-22

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime23.06.12 22:51

Zen Firework (citat):
Kad bih bar ja imao brata koji voli HP. Moj misli da sam ja ludak.
Moj brat je od mene stariji 18 godina, ali ja i on smo ovako po osobinama isti, SKROZ ISTI x33 Ali ne voli HP koliko i ja :')
Na vrh Go down
Maria Weasley

Maria Weasley

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2012-06-21

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime24.06.12 4:44

Snapea nikad nisam baš voljela, ali nisam ga ni mrzila, sve do 4. knjige kada je bio odvratan prema Hermioni, i u 5. kada je bio isti takav prema Siriusu... E tad sam ga zamrzila! Ali onda, u 7. dijelu sam ga stvarno zavoljela!! :''D <3
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime24.06.12 9:36

Covek je kao Dan Kastalaneta - Homer S. koji je sa d'oh! usao u Oxfordski recnik
tako i Alan daje novu dimenziju recima Always. i Always.

kao i "e.........(3 days later) qualy" <3
Na vrh Go down
Kath Potter

Kath Potter

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2012-06-22

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime27.06.12 23:20

Pa, mnogo sam se iznenadila kada sam videla sve ono iz njegovog sećanja, da je to sve radio za Harryja, i to sve... Mada, nisam baš neki veliki njegov fan.
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime27.06.12 23:54

Ali najgore od svega...dodje isplace se tu i ostavi dete samo!
Get the freakin' baby!!!
Na vrh Go down
Vanja Lovegood

Vanja Lovegood

Spol : Female
Starost : 24
Datum upisa : 2012-06-22

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime25.08.12 9:42

Meni je njega zao.Sad Ali ga ne volim i nije mi simpatican.:/
Na vrh Go down
Lisette Mary Knight

Lisette Mary Knight

Spol : Female
Starost : 26
Datum upisa : 2012-11-02

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime02.11.12 5:05

Fan club, not a Severus Snape character thread, gtfo if you are not going to fangirl! XD Kidding, ali stvarno, baš mi je kul kao "fan klub", neka to i ostane. Wink

Inače, ja Snapea obožavam. Zapravo, svi likovi u Harry Potteru su baš na svom mestu i svako može da se pronađe negde. U svakom slučaju, htela sam da kažem da je Snape toliko popularan ne zato što je tragični heroj i što se žrtvovao za sve, već zato što je usamljeni heroj. Šesnaest godina niko osim Dumbledorea nije znao ko je zapravo on, do te granice da su ga svi mrzeli. Nikada nije imao nikakvu utehu ili bilo šta slično. Ne možemo da kažemo da je Dumbledore baš osoba kojoj se možeš izjadati (posebno ako si isuviše ponosan, kao Snape) zato što će ti Dumbledore sasuti istinu u lice, a Snape tu istinu nije želeo da prihvati posle svih tih godina. U svakom slučaju, ono zbog čega ga mi volimo uopšte nije taj čin žrtvovanja života zbog nekoga koga još i mrzi, već 16 godina koje je on propatio konstantno se sećajući šta je uradio.

Uostalom, stvarno mi je glupo da ga ne gotivite zbog toga kako se ponašao prema Siriusu i sl. Nije da nije imao prilike da izgradi negativan stav prema Grifindoru i prema ekipici Mesečko-Crvorep-Šaponja-Rogonja i nije to uradio iz predrasuda ili tako nečega. Zamislite šta je sve on držao u sebi sve te godine, pa malo sarkazma i kinjenja su ništa nasuprot onome kako je mogao da se ponaša pun tolikog kajanja, neprihvatanja i besa. Siriusa volim, ali nije da nije zaslužio. Verovatno bi i sam Sirius to priznao da i on nije zaslepljen tom šatro mržnjom.
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime02.11.12 6:09

Samo da skupim hrabrosti da se konacno slikam sa Lordom kad opet bude dolazio, da se ne use**m kao prosli put :\\\
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar


[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime02.11.12 9:46

Nekako mi je malo zlokoban i ne volim ga zato sto mrzi Harija
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime02.11.12 12:06

Jaoj Boze kakav je u Jamesu Bondu! Umrla sam <3

igraju on i Narcisa, oboje su na strani dobra sto se, bar kod njega, jaaaako retko vidja Very Happy
Na vrh Go down
Zane Fox
Učenik
Učenik
Zane Fox

Spol : Male
Starost : 29
Datum upisa : 2013-03-02

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime02.03.13 3:06

U pocetku sam ga mrzeo,ali posle kako je vrijeme odmicalo postao mi je jedan od omiljenih likova.posebno u sedmom dijelu kada radi glumi Smrdozdera i clana Reda.
Na vrh Go down
Kristen Lawrence
Učenik
Učenik
Kristen Lawrence

Spol : Female
Starost : 21
Datum upisa : 2012-09-30

[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime11.03.13 9:57

I love Snape Exclamation Exclamation Exclamation
Na vrh Go down
Sponsored content




[FAN KLUB] Severus Snape Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [FAN KLUB] Severus Snape   [FAN KLUB] Severus Snape Icon_minitime

Na vrh Go down
 

[FAN KLUB] Severus Snape

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» [FAN KLUB] Profesor Gilderoy Lockhart
» Lily Snape
» Lily Snape
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Diskusije o Harry Potter knjigama :: Harry Potter i... :: ... generalno-