Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

Share | 
 

 Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Alexis Faith
Profesor
Profesor
Alexis Faith

Spol : Female
Starost : 32
Datum upisa : 2012-08-02

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime12.09.12 8:53

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Tumblr_m7gxv33vik1ramnwso2_500


Definitivno Sirijusova smrt. Kada sam čitala nisam mogla da vjerujem. Odmah sam prebacila nekoliko strana unaprijed da vidim jel živ kad ono.
Prvo sam bila bjesna Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas 859894
A onda Sad

On mi je bio omiljeni lik.
Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas 84872
Na vrh Go down
Anna Black
Nadzornik Gryffindora
Nadzornik Gryffindora
Anna Black

Spol : Female
Starost : 28
Datum upisa : 2011-08-07

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime12.09.12 9:22

Aaaa Sirius <3
Toliko sam plakala kad je umro Sad
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime12.09.12 9:41

Trenutno ne mogu bas da se setim svega, tako da, Snejpovo secanje♥
Na vrh Go down
Teddy Fiennes
Nadzornik Ravenclawa
Nadzornik Ravenclawa
Teddy Fiennes

Spol : Female
Starost : 30
Datum upisa : 2011-07-26

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime12.09.12 11:12

Bas sam to htela da podelim sa vama - deo iz knjige koji je ostanio NAJJACI utisak na mene, a NEMA ga u filmu (p.s. moracete se sloziti) je citiracu (improzvizovano):

"Bla bla...Necu ti dozvoliti da svalis svoju nesposobnost na moje ucenike." - rece MekGonagalova Amikusu Kerouu.
Prisao joj je, dovoljno blizu, preteci je gledajuci, unevsi joj se u lice. Ona nije ustuknula.
"Niko te nije pitao hoces li dozvoliti ili ne. Mi smo vlas'."
I on joj pljunu u lice.
Hari zbaci Nevidljivi ogrtac sa sebe, podize stapic i rece: "Nisi to smeo da uradis."
I dok se Amikus okrenuo, Harry povika: Cricio!


majke mi moje, prvi put kad sam procitala ovaj deo, zaplakala sam...a poznato je da nisam plakala fazon, od rodjenja
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar


Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime13.09.12 1:05

Bitka sa smrtozderima i kad su se Čo i Hari smuvali Very Happy
Na vrh Go down
Lily Snape
Nadzornik Slytherina
Nadzornik Slytherina
Lily Snape

Spol : Female
Starost : 27
Datum upisa : 2011-08-26

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime13.09.12 1:35

kao sto rekoh, nesecam se svega..prvi primer je bas to sto si navela Tedi :O
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime24.01.13 3:02

Bilo mi je zao kad je umrp a bio je tako drag : Crying or Very sad
Na vrh Go down
Kristen Lawrence
Učenik
Učenik
Kristen Lawrence

Spol : Female
Starost : 21
Datum upisa : 2012-09-30

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime15.03.13 11:14

Bilo mi je toliko zao kad je umro Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sirijus,mislim.
Na vrh Go down
Allexandra Rapius
Učenik
Učenik
Allexandra Rapius

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2013-05-02

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime03.05.13 1:11

Pa ubedljivo Srijusova smrt.Nisam mogla da verujem. NEEEEEEEEEEEEEEE affraid
Na vrh Go down
Prof. Royalius Acaroth

Prof. Royalius Acaroth

Spol : Male
Starost : 24
Datum upisa : 2013-05-02

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime03.05.13 1:24

Definitvno se slazem sa svim postovima o Siriusu. Definitivno najbolji lik u cijelom HP serijalu, i jedino filmovi sa Siriusom i valjaju (vjerojatno jer Siriusa glumi Gary Oldman). Jos je bilo i dosta tuzna Moodyeva smrt iako nije bila "direktno" prikazana ni u knjizi ni u filmu.
Na vrh Go down
Kristen Lawrence
Učenik
Učenik
Kristen Lawrence

Spol : Female
Starost : 21
Datum upisa : 2012-09-30

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime05.05.13 9:26

Mhm...
Na vrh Go down
Hannah Granger
Učenik
Učenik
Hannah Granger

Spol : Female
Starost : 23
Datum upisa : 2012-06-26

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime06.05.13 2:54

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas 84872
Na vrh Go down
Filip Granger

Filip Granger

Spol : Male
Starost : 24
Datum upisa : 2013-07-18

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime18.07.13 21:52

Sirijusova smrt
Na vrh Go down
Ana

Ana

Spol : Female
Starost : 22
Datum upisa : 2014-01-01

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime03.01.14 6:38

Svima je najgori dio kada je Sirius umro, i meni je ali takođe događaj koji je ostavio najveći utisak na mene je definitivno dolazak Ambridgove na Hogvorts. Ona je tu godinu učinila najgorom. Najgori dio mi je kada je zabranila Harryju, Fredu i Džordžu da igraju kvidič  Sad .
Na vrh Go down
Sponsored content




Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas   Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Dogadjaj iz knjige koji je ostavio utisak na vas

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Najbolji dio knjige?
» Koji vam je lik najbolji?
» Koji je vas omiljeni lik iz HP sage?
» Deo koji najvise pogadja...
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Diskusije o Harry Potter knjigama :: Harry Potter i... :: ... Red feniksa-